NOVO!

Civilna zaštita
Opći akti
Pravilnik o radu.pdf

U nastavi na daljinu snašao/snašla sam se bolje nego sam očekivao/la prije početka izvođenja.

Nova škola

« Prosinac 2021 »

Konavoski vez

Radionica vezenja

Webmail

ŠKOLJKE

Dobro došli!

Školsku zbirku čini 151 izložena vrsta, morskih i kopnenih puževa i školjaka, a  predstavljene su 271 primjerkom. Dar su PŠ Čilipi Đura i Tanje Capor.

Dar zbirka puzeva i skoljki.docx

ODLUKE O POSTUPANJU PO NATJEČAJU ZA RADNA MJESTA, OD 24. VELJAČE 2020.

1. U skladu s Člankom 14.  Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje, Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje Osnovne škole Cavtat (u daljnjem tekstu: Povjerenstvo) donosi slijedeću:

ODLUKU

Natječaj za radna  mjesta:

1. Učitelj razredne nastave (m/ž) – 1 izvršitelj, određeno, puno radno vrijeme. Mjesto rada je u Područnoj školi Močići.
  2. Domar/ ložač/ školski majstor (m/ž)- 1 izvršitelj, neodređeno, nepuno radno vrijeme (20 sati tjedno)

objavljen je dana 24.02.2020. na mrežnoj stranici Osnovne škole Cavtat: http://www.os-cavtat.skole.hr i oglasnoj ploči Osnovne škole Cavtat, te na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Na raspisani natječaj stigla je jedna prijava za radno mjesto učitelja razredne nastave, koja je pravodobna i potpuna.

Povjerenstvo je dana 9. ožujka 2020. pregledalo prijavu kandidatkinje:

Marije Braenović, Od izvora 80, Nova Mokošica

i utvrdilo da kandidatkinja ispunjava formalne uvjete natječaja.

Povjerenstvo je odlučilo da se, obzirom da se na natječaj prijavio samo jedan kandidat, neće provesti procjena odnosno testiranje kandidata.

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje

2.

Na temelju članka 10. Pravilnika o postupku zapošljavanja te procjeni i vrednovanju kandidata za zapošljavanje ravnateljica Osnovne škole Cavtat donosi

ODLUKU

o djelomičnoj obustavi natječaja za radna mjesta

Djelomično se obustavlja postupak natječaja za radna mjesta (KLASA: 602-02/20-01/67, URBROJ: 2117/1-30/20-01 od 21. veljače 2020.) koji je objavljen dana 24.02.2020. na mrežnoj stranici Osnovne škole Cavtat i oglasnoj ploči Osnovne škole Cavtat, te na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, u dijelu koji se odnosi na slijedeće radno mjesto:

1. Domar/ ložač/ školski majstor (m/ž)- 1 izvršitelj, neodređeno, nepuno radno vrijeme (20 sati tjedno)

Natječajni postupak koji se odnosi na radno mjesto iz točke 1. ove Odluke obustavlja se jer se u roku određenom natječajem nije prijavio ni jedan kandidat.

Ova Odluka objavit će se na mrežnoj stranici Osnovne škole Cavtat te se dostavlja Hrvatskom zavodu za zapošljavanje.

Ravnateljica:

Kate Kukuljica

Odluka_o_djelomicnoj_obustavi_natjecaja_za_radna_mjesta.pdf (189.13 KB)
Odluka.docx (16.06 KB)

objavio: PAULINE RUNJE   datum: 11. 3. 2020.

NOVO!

N O V O S T I!

i-nastava za svakoga

Brošure